2024-04-17 Kompaniyamiz bo‘sh ish o‘rinlari yarmarkalarida ishtirok etdi
2024-yil aprel oyida kompaniyamiz quyidagi oliygohlarda o‘tkazilgan bo‘sh ish o‘rinlari yarmarkalarida ishtirok etdi:
Toshkent shahridagi Xalqaro Vestminster universiteti, AMITY universiteti, Vebster universiteti, Britaniya menejment universiteti, Singapur menejmentni rivojlantirish instituti, Turin politexnika universiteti va Toshkent davlat transport universiteti.
Yarmarkalarda ishtirok etgan chog‘imizda ko‘plab talabalar korhonamizdagi bo‘sh ish o‘rinlari hamda amaliyot dasturiga kotta qiziqish va e’tiborlarini qaratishdi.
Bunday uchrashuvlar iqtidorli talabalar uchun professional muhitda o‘z o‘rnini topish va O‘zbekiston mehnat bozori miqiyosida eng yirik ish beruvchilar faoliyati bilan bevosita tanishish uchun ideal imkoniyatdir.
Agar siz jamoamizning bir qismi bo‘lishni istasangiz, kompaniya veb-saytida rezyumeingizni qoldirishingiz mumkin.

В апреле 2024 г наша Компания приняла участие в Ярмарках вакансий, которые проводились в таких университетах как:
Международный Вестминстерский университет, AMITY университет, Вебстерский университет, Британский университет менеджмента, Сингапурский институт развития менеджмента, Ташкентский транспортный университет и Туринский политехнический университет в г. Ташкенте.
Во время участия в ярмарках огромное количество студентов проявило интерес и внимание к предложным вакансиям, а также к программе прохождения практики в нашей компании.
Такие встречи являются идеальной возможностью для талантливых студентов, найти свое место в профессиональной среде и ознакомиться с деятельностью крупнейших работодателей на рынке Узбекистана из «первых уст»