20-martda UMPT zavodda Navro‘z bayrami tantanali ravishda nishonlandi! Mehmonlarni karnay-surnay jo‘rligida jo‘shqin jonli musiqa qarshi oldi 🎶. Bayramning ochilish marosimida bosh direktor vazifasini bajaruvchi Saidazim G‘ulomov tabrik so‘zi bilan chiqish qilib, barchani yangilanish, bahor va uyg‘unlik bayrami bilan qutladi.
Bayram doirasida futbol turniri g‘oliblarini taqdirlash marosimi ham bo‘lib o‘tdi ⚽🏆. Turnirning g‘oliblari faxrli mukofotlar va hamkasblarining olqishlari bilan taqdirlandilar.
Mehmonlar uchun qiziqarli ko‘ngilochar dasturlar ham tashkil etildi: sport o‘yinlari, qiziqarli tanlovlar, shuningdek, rassomchilik va kulolchilik bo‘yicha mahorat darslari o‘tkazildi.
Aktiv harakatni yoqtiradigan mehmonlar arqon tortish, basketbol, stol tennisi, shaxmat, sakrash, halqa aylantirish va badminton kabi musobaqalarda ishtirok etish imkoniyatiga ega bo‘ldilar.