2025.06.09 CDM loyihasi doirasida o‘quv mashg‘uloti
2025-yil 9-iyun UMPT zavodida CDM loyihasi doirasida «Maqsadlarni va karyera yo‘lini rejalashtirish» mavzusida sessiya o‘tkazildi. Sessiya ma’ruzachilari sifatida xodimlarni saralash bo‘limi boshlig‘i Muxiddinov Kamoliddin va xodimlarni baholash bo‘yicha yetakchi ekspert Alieva Inessa ishtirok etib, xodimlarga maqsadlarni belgilash hamda karyerani qurish usullari haqida ma’lumot berishdi.
Tadbir yakunida o‘tilgan mavzu bo‘yicha bilimlarni mustahkamlash uchun interaktiv viktorina o‘tkazilib, faol ishtirokchilarga esdalik sovg‘alari topshirildi.
Ushbu sessiya UMPT zavodi xodimlarining professional maqsadlarga erishishi hamda shaxsiy rivojlanishini qo‘llab-quvvatlashga qaratilgan kadrlarni rivojlantirish dasturining bir qismi bo‘ldi.

9 июня 2025 г. на заводе UMPT в рамках проекта CDM прошла сессия на тему «Как планировать цели и карьерный путь». Спикерами выступили начальник отдела по подбору персонала Мухиддинов Камолиддин и ведущий эксперт по подбору персонала Алиева Инесса, которые рассказали сотрудникам о методах постановки целей и построения карьеры.
В завершение мероприятия был проведён интерактивный квиз по пройденному материалу, который помог закрепить знания, а активные участники получили памятные подарки.
Данная сессия стала частью программы развития персонала завода UMPT, направленной на поддержку каждого сотрудника в достижении профессиональных целей и личностном росте.