2025.06.17 Qirg‘iziston Respublikasi kasaba uyushmalari faollaridan iborat delegatsiyaning tashrifi
2025-yil 17-iyun kuni tajriba almashish va "UzAuto Motors Powertrain" AJ faoliyati bilan tanishish doirasida Qirg‘iziston Respublikasi kasaba uyushmalari faollari delegatsiyasi zavodimizga tashrif buyurdi.
Tashrif doirasida mehmonlar uchun ishlab chiqarish cexlari bo‘ylab ekskursiya tashkil etildi, shuningdek, mehnatni muhofaza qilish, texnika xavfsizligi talablariga rioya qilish va xavfsiz mehnat sharoitlarini ta’minlash masalalariga bag‘ishlangan axborot-amaliy seminar o‘tkazildi.
Ushbu tashrif korxonamizdagi mehnatni muhofaza qilish va xavfsizlik texnikasi tizimiga yuqoridagi tashkilotlar va xalqaro hamkorlar tomonidan berilgan yuqori bahoning tasdig‘i bo‘ldi.
Barcha ishtirokchilarga yuqori darajadagi tayyorgarlik, professionallik va tadbirni tashkil etishdagi faol yordami uchun minnatdorchilik bildiramiz!

2025.06.17 Визит делегации профсоюзных активистов Кыргызской Республики
17 июня 2025 года, в рамках обмена опытом и ознакомления с деятельностью АО «UzAuto Motors Powertrain», наш завод посетила делегация профсоюзных активистов Кыргызской Республики.
В рамках визита для гостей была организована экскурсия по производственным цехам, а также проведён информационно-практический семинар, посвящённый вопросам соблюдения требований охраны труда, техники безопасности и обеспечению безопасных условий труда.
Данный визит стал подтверждением высокой оценки системы охраны труда и техники безопасности на нашем предприятии со стороны вышестоящих организаций и международных партнёров.
Благодарим всех участников за высокий уровень подготовки, профессионализм и активное содействие в организации мероприятия!