2025.06.26 CDMning yakuniy sessiyasi «Ekspertlik va muvaffaqiyat»
2025-yil 26-iyun kuni CDM (Career Development Month) loyihasi doirasida "Ekspertlik va muvaffaqiyat" mavzusida yakuniy sessiya bo‘lib o‘tdi.
Sessiya spikeri UzAuto Motors Powertrain bosh direktori vazifasini bajaruvchi - Gulyamov Saidazim Mirkamalovich bo‘ldi.
Uchrashuv davomida u o‘z faoliyatining asosiy bosqichlari bilan o‘rtoqlashib, kasbiy mahorat, yetakchilik fazilatlari va boshqaruv ko’nikmalarini qanday shakllantirish mumkinligi haqida so‘zlab berdi. Yosh mutaxassislarni rivojlantirish, ularga ustozlik qilish va jamoada uzluksiz o‘sish madaniyatini yaratish mavzusiga alohida e’tibor qaratildi.
Sessiya interaktiv muhokama va bo‘lajak rahbarlar uchun ilhomlantiruvchi tavsiyalar bilan yakunlandi.

2025.06.26 Заключительная сессия CDM «Экспертность и успех»
26 июня 2025 года врамках проекта CDM (Career Development Month) состоялась заключительная сессия на тему: «Экспертность и успех».
Спикером выступил Вр И.О. Генерального директора UzAuto MotorsPowertrain - Гулямов Саидазим Миркамалович.
В ходе встречи он поделился ключевыми этапами своей карьеры, рассказав о том, как профессиональная экспертность формирует лидерские качества и управленческое мышление. Особое внимание было уделено развитию молодых специалистов, наставничеству и созданию культуры непрерывного роста в команде.